HAKKIMIZDA

Ekonomisi dış dünyaya kapalı bir ülke düşünülemeyeceği gibi ülkemizin ticaret politikalarının da Dünya Ticaret politikaları ile entegre olmaması kaçınılmazdır. Bu nedenle Gümrük kanununda yer alan serbest dolaşıma giriş, transit, antrepo, dahilde işleme, hariçte işleme, gümrük kontrolü altında işleme, geçici ithalat, ihracat gibi rejimleri hayati öneme sahiptir.

Bu önem müteşebbis açısından olduğu kadar müteselsil sorumluluk taşımasından dolayı gümrük müşavirleri açısından da hayati öneme sahiptir. Bu hususlar doğrultusunda,

Seçkin Gümrük Müşavirliği, hızla büyüyen iş hacmi ve uzman kadrosu ile; Dünya piyasalarında yerini almaya çalışan Türk ithalat, ihracat firmalarına kaliteli hizmet, lojistik destek ve operasyonel servisini sunmaktadır.

Seçkin Gümrük müşavirliği sadece Gümrük rejimlerinin uygulamasını değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veren firmadır. Talimatlarınızın hızlı ve etkin şekilde yerine getirilmesi için, tecrübeli ekibi ve bilgi birikimi ile Dış Ticaret mevzuatını siz seçkin müşterilerimize sunmaktadır.

Gümrüklere hızlı erişim hatlarımız en son versiyonu olmakla birlikte online bağlantı ile takip; bilgili ve tecrübeli 210 kişilik operasyon kadromuz, A karneli Gümrük Müşavirlerimiz, motorize ve araçla donatılmış kuryelerimiz, gümrüklerde yetkili belgeye haiz tecrübeli Gümrük Müşavir Yardımcılarımız, Gümrük personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin iş taleplerini karşılamaya hazırdır.

Seçkin müşterilerimize Seçkin Servisimizi sunmak dileğiyle…

Saygılarımızla,

SEÇKİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.